Podložka Arbiton SECURA MAX AQUASTOP SMART 5mm XPS s parozábranou
Kód: 5255000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Arbiton SECURA MAX AQUASTOP SMART 5mm 3v1 XPS/PET s parozábranou je vhodná pod plovoucí podlahy (laminát, dřevěné podlahy, vinylové podlahy) bez podlahového topení. Podložka je vyrobena z extrudovaného polystyrenu XPS/PET.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky bez podlahového vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| Materiál: | Polystyrén (XPS / HFPS / EPS) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Nevhodné |
| Tloušťka: | 5 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 9 [t / m2] |
| Formát: | 1,18 x 4,7 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Skladačka / harmonika |
| Redukce kročejového hluku: | 22 [dB] |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)