Podložka Arbiton SECURA THERMO 1,6mm XPS
Kód: 5311600
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Arbiton SECURA THERMO 1,6mm XPS je vhodná pod plovoucí podlahy s podlahovým topením. Podložka je vyrobena z extrudovaného polystyrenu XPS.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky na podlahové vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| Materiál: | Polystyrén (XPS / HFPS / EPS) |
| Parozábrana: | NIE |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 1,6 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 9 [t / m2] |
| Formát: | 1,1 x 15 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Rolka |
| Redukce kročejového hluku: | 19 [dB] |
| Ks v balení: | 4 |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)