Podložka Cezar BASIC WOOD NATURE 7 mm dřevovláknitá - hobra
Kód: 5527000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Cezar BASIC WOOD NATURE 7mm dřevovláknitá hobra je vhodná pod plovoucí podlahy (laminát, dřevo, vinyl na HDF nosiči) bez podlahového topení. Podložka je vyrobena z dřevovlákna.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky bez podlahového vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Materiál: | Drevovlákno |
| Parozábrana: | NIE |
| Podlahové vytápění: | Nevhodné |
| Tloušťka: | 7 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 20 [t / m2] |
| Formát: | 0,59 x 0,79 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Pláty |
| Redukce kročejového hluku: | 19 [dB] |
| Ks v balení: | 20 |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)