Podložka Cezar Expert Cork Roll 2 mm korková
Kód: 5422000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Cezar Expert Cork Roll 2mm korková je vhodná pod plovoucí podlahy (laminát, dřevo, vinyl na HDF nosiči) s podlahovým topením. Podložka je vyrobena z korku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky na podlahové vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Materiál: | Korok |
| Parozábrana: | NIE |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 20 [t / m2] |
| Formát: | 1 x 10 m |
| Typ balení: | Rolka |
| Redukce kročejového hluku: | 17 [dB] |
| Ks v balení: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)