Podložka Egger SILENZIO EASY SD 2mm HFPS s parozábranou
Kód: 5362000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Egger SILENZIO EASY 2mm HFPS je vhodná pro plovoucí podlahy (laminát, dřevo, vinyl na HDF nosiči) s podlahovým topením. Podložka je vyrobena z vysoce flexibilního polystyrenu HFPS (podobný XPS).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky na podlahové vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Materiál: | Polystyrén (XPS / HFPS / EPS) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 11 [t / m2] |
| Formát: | 1,2 x 12,5 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Skladačka / harmonika |
| Redukce kročejového hluku: | 18 [dB] |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)