Podložka Gerflor Smart Fix 2 mm PUM samolepící - pod vinylové dílce
Kód: 5642000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Gerflor Smart Fix 2mm PUM Samolepící je vhodná pod lepené vinylové podlahy - používá se místo lepidla (podložka má samolepící vrstvu). Podložka je vyrobena z polyuretan-minerálu PUM.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky na podlahové vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Materiál: | Polyuretán (PU/PUM) |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 45 [t / m2] |
| Formát: | 1 x 7,5 m |
| Použití: | Pod vinylové dielce na nalepenie, namiesto lepidla (podložka má samolepiacu vrstvu) |
| Typ balení: | Rolka |
| Redukce kročejového hluku: | 16 [dB] |
| Záruka: | 2 roky |
| Design: | Pod vinylové dílce k nalepení, místo lepidla (podložka má samolepící vrstvu) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)