Podložka IZOFLEX ECO 2MM
Kód: PM150017
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Podložka pod podlahové krytiny (laminátové plovoucí podlahy, parkety) z PE pěny.
Jejím hlavním úkolem je u podlahových krytin položených plovoucím způsobem snižovat krokový hluk vznikající při chůzi a šířící se do okolního prostoru. Tato podložka je schopna snížit tento hluk až o 6 dB as objemovou hmotností 21 kg/m3 je vhodná i pod plovoucí podlahy spojované systémem click.
Jedinečná zelená barva označuje právě výrobek, který je svými vlastnostmi nezaměnitelný a výjimečný v široké nabídce konkurenčních výrobků .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Materiál: | Polyetylén (PE /PEHD/ LDPE) |
| Parozábrana: | NIE |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 1 [t / m2] |
| Balení: | 100 m2 |
| Redukce krokového hluku: | 17 dB |
| Tepelný odpor: | 0,05 m2K/W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)