Podložka IZOFLEX STAR 3V1 2mm
Kód: PM150020



Detailní popis produktu
Podložka pod plovoucí podlahoviny kombinující v sobě všechny vlastnosti podložek (zabraňuje prostupu vodních par, izoluje vůči krokovému hluku a akustickému hluku - snižuje jej až o 16 dB a tepelně izoluje - tepelný odpor pouze 0,0417 m2K/W - díky čemuž ).
Pás IZOflex PE+PET je vyroben z nezesíťovaného polyethylenu s nalaminovanou reflexní vrstvou PET, je složen z polypropylenu a stříbrné metalizované vrstvy, která vytváří nepropustnou vrstvu pro vlhkost.
Je vyráběna s přesahem fólie opatřeným samolepnou páskou, což urychluje montáž a zajišťuje parotěsnost takto vytvořené vrstvy. Díky reflexnímu povrchu z hliníku odráží část tepla odváděného parketou zpět do místnosti a tím snižuje náklady na vytápění.
Při pokládce na podlahové vytápění se pokládá hliníkovou vrstvou směrem k plovoucí podlaze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Materiál: | Polyetylén (PE /PEHD/ LDPE) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 2,5 [t / m2] |
| Balení: | 25 m2 |
| Redukce krokového hluku: | 17 dB |
| Tepelný odpor: | 0,042 m2K/W |
| Složení podložky: | nezosieťovaný polyetylén s nalaminovanou reflexnou vrstvou PET |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)