Podložka Mirelon 3 mm PE pěna (25 m2/bal)
Kód: 5113001
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Mirelon 3mm PE pěna je vhodná pod plovoucí podlahy. Podložka je vyrobena z pěnového polyethylenu s nízkou hustotou LDPE.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky bez podlahového vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Materiál: | Polyetylén (PE /PEHD/ LDPE) |
| Parozábrana: | NIE |
| Podlahové vytápění: | Nevhodné |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 2,9 [t / m2] |
| Formát: | 1 x 25 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči (Podložka nespĺňa požiadavku zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh!) |
| Typ balení: | Rolka |
| Redukce kročejového hluku: | 20 [dB] |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči (Podložka nesplňuje požadavek zatížitelnosti některých výrobců podlah!) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)