Podložka Parador Stick-Protect 1739857, 1,8 mm PUM samolepící - pod vinylové dílce
Kód: P1739857
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Parador Stick-Protect 1,8mm PU samolepící je vhodná pod vinylové dílce pro lepení, podložka slouží namísto lepidla. Je vhodná pro podlahové topení a je vyrobena z materiálu polyuretan - minerál.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky na podlahové vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Materiál: | Polyuretán (PU/PUM) |
| Parozábrana: | NIE |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 1,8 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 45 [t / m2] |
| Formát: | 1 x 6,5 m |
| Použití: | Pod vinylové dielce na nalepenie, namiesto lepidla (podložka má samolepiacu vrstvu) |
| Redukce kročejového hluku: | 15 [dB] |
| Design: | Pod vinylové dílce k nalepení, místo lepidla (podložka má samolepící vrstvu) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)