Podložka PUR 1.0 H2O, 1 mm PUM
Kód: 5601000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Krono H2O PUR 1mm je vhodná pod plovoucí podlahy a zejména pod podlahovinu značky H2O Floor.
Podložka je vyrobena z materiálu polyuretan – minerál PUM.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podložky na podlahové vytápění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| Materiál: | Polyuretán (PU/PUM) |
| Parozábrana: | NIE |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 53 [t / m2] |
| Formát: | 1 x 10 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Rolka |
| Redukce kročejového hluku: | 14 [dB] |
| Záruka: | 2 roky |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, kompozitní, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)