Podložka SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm PUM s parozábranou a vodícími čarami pro řezání
Kód: 5631100
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1mm PUM s parozábranou a vodícími čarami pro řezání je vhodná pod celovinyl s clickem, dřevěné podlahy, kompozity, LVT a SPC podlahy s podlahovým topením v extrémně vysokým koeficientem zatížitelnosti odporem.
Podložka je vyrobena z polyuretan-minerálu + PET.
Rozměr (ŠxVxH): 1,10 x 1000 x 9000 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 kg |
| Materiál: | Polyuretán (PU/PUM) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Tloušťka: | 1,1 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 70 [t / m2] |
| Formát: | 1 x 9 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Rolka |
| Redukce kročejového hluku: | 14 [dB] |
| Ks v balení: | 1 |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, kompozitní, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)