Podložka SPRINTUS SMART 3 MM
Kód: PM150074
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Podložka SPRINTUS SMART 3MM o rozměrech 1,18 x 5,46 m je podložka pod podlahy vyrobena z kvalitního extrudovaného polystyrenu (XPS).
Inovativní aplikace tvz. harmonikového spojení panelů poskytuje uživatelům rychlou a jednoduchou instalaci. Podlahová izolace je určena pro všechny typy plovoucích podlah. Pro vytvoření dodatečné parozábrany se doporučuje použít parotěsnou fólii.
Podlahová izolace intenzivně užívaných místností:
- vysoká schopnost nivelovat
- vyrovnávat nerovnosti
- snížení krokového hluku až o 19 dB
- tepelná izolace 0,11 m2K/W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| Materiál: | Polystyrén (XPS / HFPS / EPS) |
| Parozábrana: | NIE |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Balení: | 6,44 m2 |
| Redukce krokového hluku: | 19 dB |
| Tepelný odpor: | 0,11 m2K/W |
| Výrobce: | Arbiton |
| Složení podložky: | Extrudovaný polystyrén XPS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)