Podložka VINCLIC 1.1
Kód: PM150062
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Speciální 1,1 mm silná polyuretanová podložka je díky své extrémně vysoké odolnosti proti zatížení až 40t/m2 speciálně určena pro pokládku pod kompozitní a vinylové klikové plovoucí podlahy.
Podložka má při tloušťce 1,1 mm extrémně nízký tepelný odpor. Tepelný odpor je pouhých 0,006 m2K/W a tak je tato podložka ideální i pro pokládku pod všechny plovoucí podlahy pokládané na podlahové vytápění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Materiál: | Polyuretán (PU/PUM) |
| Parozábrana: | ÁNO |
| Tloušťka: | 1,1 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 40 [t / m2] |
| Balení: | 10 m2 |
| Redukce krokového hluku: | 14 dB |
| Tepelný odpor: | 0,006 m2K/W |
| Složení podložky: | Polyuretán PU |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)