Podložka WOOD 5.0 - 5 mm dřevovláknitá hobra add2
Kód: 5535000
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Podložka Krono WOOD 5.0 – 5mm dřevovláknitá hobra je vhodná pod plovoucí podlahy (laminát, dřevo, vinyl na HDF nosiči) bez podlahového topení. Podložka je vyrobena z dřevovlákna.
Rozměr (ŠxVxH): 590 x 5 x 790 mm
Pozn.: Pod hobru je třeba kvůli vysokému obsahu dřeva na minerální podklady položit parozábranu na ochranu před vlhkostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Materiál: | Drevovlákno |
| Parozábrana: | NIE |
| Podlahové vytápění: | Nevhodné |
| Tloušťka: | 5 mm |
| Zatížitelnost v tlaku CS: | 15 [t / m2] |
| Formát: | 0,59 x 0,79 m |
| Použití: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Typ balení: | Pláty |
| Redukce kročejového hluku: | 19 [dB] |
| Ks v balení: | 15 |
| Design: | Pod plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné, vinylové na HDF nosiči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)