Profil AL přechodový 30 mm, elox Šampaň 03, 0,93 m, samolepicí narážecí oblý, LW305w1 Cezar
Kód: 9330309
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Přechodové profily značky Cezar jsou kvalitní hliníkové profily, které dokonale ladí k jakýmkoli podlahám.
Profil je elegantní, flexibilní a jednoduchý na údržbu, což z něj činí ideální řešení pro spojení různých typů podlah.
Rozměr profilu je 5 x 30 x 930 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové profily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Šampaň |
| Délka: | 0,93 m |
| Šířka: | 30 mm |
| Výška: | 5 mm |
| Způsob instalace: | Samolepiaco-narážacie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)