Profil AL přechodový 37 mm, fólie C007, 0,93 m, samolepicí narážecí oblý, Gerflor
Kód: 9040007
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Přechodové profily značky Gerflor jsou kvalitní hliníkové profily, které dokonale ladí k jakýmkoli podlahám.
Profil je elegantní, flexibilní a snadný na údržbu, což z něj činí ideální řešení pro spojení různých typů podlah.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové profily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Profil, tvar: | Oblý |
| Šířka: | 37 mm |
| Výška: | 4,6 mm |
| Způsob instalace: | Samolepiaco-narážacie |
| Povrch: | PVC fólie |
| Kolekce: | Multifunkčný profil 0642 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)