Profil AL přechodový 80 mm, fólie Dub světlý 15, 1 m, samolepící oblý, LPO80K Cezar
Kód: 9181510
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Přechodové hliníkové profily značky Cezar jsou kvalitní profily, které dokonale ladí k jakýmkoli podlahám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové profily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Délka: | 1 m |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 5,1 mm |
| Způsob instalace: | Samolepiace |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)