Profil AL přechodový plochý 35 mm, fólie Dub ušlechtilý 19, 0,93 m, samolepicí narážecí, LWP355w1 Cezar
Kód: 9361909
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přechodové profily |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Délka: | 0,93 m |
| Materiál: | Hliník |
| Profil, tvar: | Plochý |
| Šířka: | 35 mm |
| Výška: | 5 mm |
| Způsob instalace: | Samolepiaco-narážacie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)