Profil AL přechodový plochý ovál 35 mm, fólie elox Černá kartáčovaná leštěná (EC35S), 0,93 m, samolepicí narážecí, LWPO355w1 Cezar
Kód: 937EC35S09
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přechodové profily |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Černá |
| Délka: | 0,93 m |
| Materiál: | Hliník |
| Profil, tvar: | Plochý ovál |
| Šířka: | 35 mm |
| Výška: | 5 mm |
| Způsob instalace: | Samolepiaco-narážacie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)