Republic Grizzly G005 BABO
Kód: PM330658



Související produkty
Detailní popis produktu
Voděodolná kompozitní podlaha kolekce GRIZZLY s nášlapnou vrstvou 0,50 mm a SPC jádrem zajišťuje mimořádnou rozměrovou stálost a odolnost vůči oděru a promáčknutí v třídě zátěže 34, což ji předurčuje pro použití v domácím i komerčním prostředí s vysokým zatížením.
Celková tloušťka podlahy 5,5 mm, klikový spoj UNICLIC a integrovaná antibakteriální podložka 1,5 mm Bio-Guard znamenají, že při instalaci není potřeba používat další zvukově izolační podložky, což pozitivně ovlivňuje celkovou cenu a zkracuje čas montáže.
Díky nízkému tepelnému odporu je podlaha vhodná pro podlahové vytápění. Barevnou stálost pomáhá udržet povrchová úprava UV Coating. Výrobek je 100% voděodolný, zdravotně nezávadný, bez obsahu formaldehydu a ftalátů a má certifikát emisní třídy prchavých látek A+.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5,5 mm |
| Třída zátěže: | 23/34 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 2,222 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | GRIZZLY |
| Povrch: | Autentická EIR |
| Rozměr lamely: | 1218x228 mm |
| Způsob instalace: | Plávajúci |
| Tepelný odpor: | 0,03 m2K/W |
| Materiál: | Minerálne kompozitné |
| Vytápění: | Vhodné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)