SolidStep Perform Dub Olympos ST104
Kód: 4900104
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha SolidStep Perform se vyznačuje zvýšenou odolností vůči vlhkosti a vodě, takže se nemusíte bát rozlité vody ani nápojů. Jádro podlahy je díky technologii O.R.C.A. (Organic Rigid Coreboard Abrasion-Proof with Moisture Defense Technology) částečně odolné vůči vodě, podlahy splňují testy NALFA (24 hodin), což znamená, že se řadí mezi voděodolné laminátové podlahy.
Díky povrchové úpravě je podlaha antialergická a odolná vůči bakteriím a plísním, proto je vhodná i do domácností pro osoby se zdravotními problémy. Velkou výhodou je také třída odolnosti vůči poškrábání a poškození 33/AC5, díky které se nemusíte obávat poškození nábytkem ani viditelných škrábanců způsobených posouváním židlí.
Při výrobě dílců podlahy SolidStep Perform nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, jsou vyráběny z certifikovaných a nezávadných materiálů, vhodných i do dětských pokojů.
Podlaha SolidStep Perform se vyznačuje jednoduchou pokládkou, protože se dílce spojují pomocí inovativního klik systému 1clik2go pure+. Pod podlahové dílce doporučujeme použít originální podložku SolidStep ALL Floor 100 PUR o tloušťce 1,1 mm.
Výhody produktu:
– vysoká třída zátěže 33/AC5
– zvýšená odolnost vůči vlhkosti
– záruka 30 let pro domácnosti
– antibakteriální a antistatická povrchová úprava
– vyrobeno z přírodních nezávadných materiálů
– rychlá a jednoduchá pokládka bez lepení
– možnost pokládky na podlahové vytápění
– odolnost vůči bakteriím a plísním
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | Solidstep Perform |
| Ks v balení: | 9 |
| Záruka: | 30 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Instalace podlahy SolidStep 1clic2go pure+
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)