Tarkett Heritage DUB 41007009
Kód: PM110050
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Dřevěné podlahy od společnosti TARKETT. Kolekce Heritage zvýrazňující rustikální vzhled přírodního dřeva, které je ochráněno proti poškození speciální odolnou vrstvou tvrdého voskového oleje - Proteco Hardwax Oil.
Broušený povrch, který zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva, praskliny a boule, to vše vytváří nezaměnitelný vzhled skutečného přírodou vytvořeného materiálu. Robustní nášlapná vrstva 3,5 mm dubového dřeva a celková tloušťka 14 mm činí z podlahy odolný výrobek, který lze použít i do namáhaných prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 2V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,28 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Povrch: | Přírodní voskový olej |
| Rozměr lamely: | 2000 x 190 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)