Tarkett Noble DUB BRONX 7806017
Kód: PM110070
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
KolekceTarkett Noble představuje luxusní dřevěné podlahy s originálními prvky mozaiky, které spojují řemeslnou eleganci s moderní technologií.
Robustní konstrukce o tloušťce 16 mm a obnovitelnou nášlapnou vrstvou 3,5 mm poskytuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost, zatímco povrchová úprava Proteco chrání dřevo před každodenním. Podlahy Noble jsou vhodné i pro podlahové vytápění, takže se jednoduše začlení do jakéhokoli moderního interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | Bez drážky |
| Tloušťka podlahy: | 16 mm |
| Balení: | 2,60 m2 |
| Design: | Mozaika |
| Povrch: | Přírodní voskový olej |
| Rozměr lamely: | 2028x192 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)