Tarkett Prestige DUB BOARDWALK 7877048
Kód: PM110056
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Třívrstvé dřevěné parkety PRESTIGE od společnosti TARKETT. Síla přírody a moc dřeva jsou ukryty ve vzhledu každé jedné lamely této atraktivní dřevěné podlahy.
Jemný povrch vybroušený do každého detailu je podobný povrchu, který do dřeva vepíše během desetiletí písek a vítr. Speciální povrchová úprava tvrdým voskovým olejem uchovává tento originální vzhled i na namáhané podlaze.
Nádych luxusu, který tato podlaha přinese do vašeho interiéru nevyprchá ani po letech. Dotýkat se této podlahy je jako objímat strom a cítit tak jeho energii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,51 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Povrch: | Přírodní voskový olej |
| Rozměr lamely: | 2200 x 190 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)