Tarkett Segno DUB 41020025, 41020026
Kód: PM110076
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Podlahy Tarkett Segnos celkovou tloušťkou 11 mm a nášlapnou vrstvou 3,5 mm. Povrch je ošetřen tvrdým voskovým olejem Proteco Hardwax Oil, který chrání proti oděru, škrábancům a skvrnám. Pro prodloužení životnosti je doporučena pravidelná údržba.
Lamely jsou určeny pro celoplošné designy a lepení. Podlahy jsou certifikovány PEFC a vhodné i pro podlahové vytápění s maximální povrchovou teplotou 27°C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 11 mm |
| Balení: | 2,16 m2 |
| Design: | Herringbone |
| Povrch: | Přírodní voskový olej |
| Rozměr lamely: | 600x120 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)