XpertPRO Divino HB Dub Texas tmavý 82871Y
Kód: PM330146



Související produkty
Detailní popis produktu
Divino je vinylová podlaha vyráběná v Belgii společností IVC Group.
Měkká, tichá a příjemná podlaha, která vytvoří ve vašem obytném prostoru pocit domova. Tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm umožňuje použití podlahy ve všech intenzivně zatěžovaných bytových i nebytových prostorech. Dodatečná ochranná vrstva na povrchu podlahy snižuje riziko vzniku mikroškrábanců a usnadňuje její údržbu a čištění. Pro větší stabilitu je středová vrstva opatřena dvěma vrstvami skelných vláken.
Podlaha se instaluje celoplošným lepením a díky extrémně nízkému tepelnému odporu pouze 0,01 m²K/W je ideální pro podklady s podlahovým vytápěním. Výhodou této instalace je také možnost snadné výměny pouze poškozené lamely v případě intenzivního opotřebení.
3D synchropórová EIR struktura povrchu a 4V mikrodrážka po obvodu lamel věrně napodobují vzhled skutečného dřeva.
Záruka: 20 let pro bytové prostory, 10 let pro komerční prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 2,5 mm |
| Třída zátěže: | 23/33/42 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 2,397 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | XpertPRO DIVINO Herringbone |
| Povrch: | Autentická EIR |
| Způsob instalace: | Lepenie o podklad |
| Tepelný odpor: | 0,01 m2K/W |
| Materiál: | Vinylové |
| Výrobce: | UNILIN GROUP |
| Rozměr lamely: | 158 x 632 mm |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)