Afirmax BiClick Floor Acoustic Dub Cornwall CBCA 41622
Kód: 4641622
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Afirmax BiClick Acoustic se vyznačuje především tloušťkou 5,3 mm (4 mm lamela + 1,3 mm integrovaná podložka) a obsahuje SPC minerální jádro. Kompozitní podlaha Afirmax Legnar Acoustic se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což umožňuje její použití i v náročných prostorách s přímým slunečním zářením a garantuje 100% voděodolnost a antistatičnost.
Dílce se do sebe spojují praktickým inovativním zámkovým systémem 2G Välinge, který zaručuje jednoduchou pokládku, stabilitu a dokonalý pevný spoj. Podlahy jsou svou rozměrovou stabilitou a barevnou stálostí nekompromisní jedničkou na trhu.
Při výrobě dílců podlahy Afirmax Legnar nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, obsahují 0 % ftalátů, materiály jsou 100% recyklovatelné a svým technologickým postupem splňují všechny normy, což dokládá i členství v Evropské asociaci výrobců podlah MMFA.
HD Mineral Core (minerální jádro) zaručuje vysokou pevnost a stabilitu, minerály mají velmi dobrou trvanlivost a i přes tloušťku 5,3 mm se podařilo vyvinout až dvojnásobně pevnější a stabilnější materiál než jeho předchůdce – vinyl.
Kompozitní podlaha Afirmax Legnar Acoustic dokáže pokrýt plochu až 200 m² v celku bez dilatací. Podlaha je vhodná i pro jakékoliv podlahové vytápění, protože tepelný odpor je pouze 0,06 m2 K/W.
Podlahové dílce mají zespodu integrovanou podložku o tloušťce 1,3 mm, takže není nutné dokupovat další podložku.
Výhody produktu:
– 4mm nosná deska s minerálním jádrem + 1,3mm integrovaná podložka
– 100% voděodolný materiál
– záruka 12 let pro domácnosti
– antibakteriální a antistatická povrchová úprava
– vyrobena z přírodních nezávadných materiálů
– rychlá a jednoduchá pokládka bez lepení
– možnost pokládky na podlahové vytápění
– odolnost vůči bakteriím a plísním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 12 let |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,3 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | Bez drážky |
| Tloušťka podlahy: | 5,3 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Povrch: | UV vrstva (PUR) |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | BiClick Acoustic |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 12 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)