Afirmax CHEVRON Dub Arvada CLC 41532
Kód: 4441532



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Afirmax LEGNAR CHEVRON se vyznačuje především tloušťkou 4,5 mm, obsahuje SPC minerální jádro a na povrchu má vzor rybí kosti.
Kompozitní podlaha Afirmax Legnar CHEVRON se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což umožňuje její použití i v náročných prostorách s přímým slunečním zářením a zaručuje 100% voděodolnost a antistatičnost.
Dílce se do sebe spojují praktickým inovativním zámkovým systémem 5G Välinge, který zajišťuje jednoduchou pokládku, stabilitu a pevný spoj. Podlahy jsou svou rozměrovou stabilitou a barevnou stálostí špičkou na trhu.
Při výrobě dílců podlahy Afirmax Legnar nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, obsahují 0 % ftalátů, materiály jsou 100% recyklovatelné a splňují všechny normy, což potvrzuje i členství v Evropské asociaci výrobců podlah MMFA.
HD Mineral Core (minerální jádro) zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu. Minerály mají velmi dobrou životnost a i přes tloušťku 4,5 mm byl vyvinut až dvojnásobně pevnější a stabilnější materiál než jeho předchůdce – vinyl.
Kompozitní podlaha Afirmax Legnar CHEVRON zvládne pokrýt prostor až do 200 m² bez dilatací. Je vhodná i pro podlahové vytápění, protože její tepelný odpor je pouze 0,013 m² K/W.
Pod podlahové dílce doporučujeme použít originální podložku od výrobce Afirmax – Afirmax SPC&VINYL SMART 1 mm 3v1 XPS s parozábranou.
Každé balení obsahuje 20 lamel, z toho 10 pravých A a 10 levých B.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 4,5 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Formát: | 600 x 120 mm |
| Kolekce: | Chevron |
| Ks v balení: | 20 (10 pravých A a 10 ľavých B) |
| Záruka: | 15 let |
Instalace podlahy Afirmax Chevron
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)