Afirmax LEGNAR Acoustic Dub Jersey CLEA 41102
Kód: 4341102
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Afirmax LEGNAR Acoustic se vyznačuje především tloušťkou 5,3 mm (4 mm lamela + 1,3 mm integrovaná podložka), která obsahuje SPC minerální jádro.
Kompozitní podlaha Afirmax Legnar Acoustic se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což umožňuje její použití i v náročných prostorách s přímým slunečním zářením a zaručuje 100% voděodolnost a antistatičnost. Dílce se spojují praktickým inovativním zámkovým systémem 5G Välinge, který zaručuje jednoduchou pokládku, stabilitu a dokonalý pevný spoj.
Podlahy jsou svou rozměrovou stabilitou a barevnou stálostí nekompromisní jednotkou na trhu.
Při výrobě dílců podlahy Afirmax Legnar nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, obsahují 0 % ftalátů, materiály jsou 100% recyklovatelné a svým technologickým postupem odpovídají všem normám, což dokládá i členství v Evropské asociaci výrobců podlah MMFA.
HD Mineral Core (minerální jádro) zaručuje vysokou pevnost a stabilitu, minerály mají velmi dobrou trvanlivost a i přes tloušťku 5,3 mm byl vyvinut až dvojnásobně pevnější a stabilnější materiál než jeho předchůdce – vinyl.
Kompozitní podlaha Afirmax Legnar Acoustic dokáže pokrýt prostor až do 200 m² v celku bez dilatací.
Podlaha je vhodná i pro jakékoliv podlahové vytápění, jelikož její tepelný odpor je pouze 0,042 m² K/W. Podlahové dílce mají zespodu integrovanou podložku o tloušťce 1,3 mm, takže není nutné dokupovat další podložku.
Výhody produktu:
– 4 mm nosná deska s minerálním jádrem + 1,3 mm integrovaná podložka
– 100% voděodolný materiál
– záruka 15 let pro domácnosti, 3 roky pro komerční prostory
– antibakteriální a antistatická povrchová úprava
– vyrobeno z přírodních nezávadných materiálů
– rychlá a jednoduchá pokládka bez lepení
– možnost pokládky na podlahové vytápění
– odolnost vůči bakteriím a plísním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 18.3 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5,3 mm |
| Třída zátěže: | 23/33/42 |
| Formát: | 1220 x 229 mm |
| Povrch: | UV vrstva (PUR) |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | Legnar Acoustic |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 15 let |
| Antistatická úprava: | NE |
| Antibakteriální úprava: | NE |
Instalace podlahy Afirmax
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)