Afirmax LEGNAR ULTRA Acoustic 5G Dub Hampton CLSA 42052
Kód: 4742052



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Afirmax LEGNAR ULTRA Acoustic se vyznačuje především tloušťkou 5,3 mm (4 mm lamela + 1,3 mm integrovaná podložka), která obsahuje SPC minerální jádro a synchronní strukturu nejvyšší kvality.
Co to znamená? Podlahové dílce mají hmatovou texturu dřeva, suky a prohlubně, které dokonale odrážejí krásu skutečného dřeva. Kompozitní podlaha Afirmax Legnar Ultra se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což umožňuje její použití i v náročných prostorách s přímým slunečním zářením a zaručuje 100% voděodolnost a antistatičnost.
Dílce se spojují praktickým inovativním zámkovým systémem 5G Välinge, který zaručuje jednoduchou pokládku, stabilitu a dokonalý pevný spoj. Podlahy jsou svou rozměrovou stabilitou a barevnou stálostí nekompromisní jednotkou na trhu.
Při výrobě dílců podlahy Afirmax Legnar nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, obsahují 0 % ftalátů, materiály jsou 100% recyklovatelné a svým technologickým postupem odpovídají všem normám, důkazem čehož je i členství v Evropské asociaci výrobců podlah MMFA.
HD Mineral Core (minerální jádro) zaručuje vysokou pevnost a stabilitu, minerály mají velmi dobrou trvanlivost a i přes tloušťku 5,3 mm se podařilo vyvinout až dvojnásobně pevnější a stabilnější materiál než jeho předchůdce – vinyl.
Kompozitní podlaha Afirmax Legnar Ultra dokáže pokrýt prostor až do 200 m² v celku bez dilatací. Podlaha je vhodná i na podlahové vytápění, protože její tepelný odpor je pouze 0,042 m2 K/W.
Pár důležitých informací o podlahách Afirmax Legnar Ultra:
- Nejvyšší kvalita synchronní struktury, hluboce matný povrch, vše zakončeno inovativním spojem Continuous Design.
- Kromě krásného vzhledu tato kolekce zaručuje vysokou životnost.
- Unikátní zkosení
- Technologie EIR (embosed in register), kterou používáme, nám umožňuje dosáhnout vyššího rozlišení ražby, což znamená vyšší hustotu detailů obohacujících povrch lamely.
- Výrazné suky a kresba.
- Matná úprava.
- 100% voděodolná.
- Vysoká rozměrová stálost podlahy.
- Tichá a komfortní podlaha.
- Ideální řešení pro velké otevřené prostory. Možnost pokládky bez dilatace do 200 m2.
- Jednoduchá instalace s extrémně silným uzamykacím systémem.
- Dizajnová 4V drážka. Nové zkosení hran vytváří souvislý design podlahy. Dekor přirozeně přechází z lamely na lamelu spolu s autentickou strukturou a vytváří tak jedinečný dojem.
- Synchronní dekor – povrchová struktura na dotek přesně kopíruje tištěnou strukturu dekoru a vytváří maximálně autentický vzhled dřeva.
- Vyšší třída odolnosti 33, vhodná i do frekventovaných komerčních prostor. Je to i díky silnější nášlapné vrstvě 0,55 mm.
- Ideální podlaha pro podlahové vytápění. Tepelný odpor pouze 0,042 K/W.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5,3 mm |
| Třída zátěže: | 23/33/42 |
| Formát: | 1220 x 229 mm |
| Povrch: | UV vrstva (PUR) |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | Legnar ULTRA Acoustic |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 15 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)