Classen Arteo Ceramin 66944 BALEA
Kód: PM330867
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce ARTEO CERAMIN od Classen představuje moderní minerální kompozitní podlahu bez obsahu PVC. Extrémně pevná a stabilní deska CERAMIN®, vyrobená patentovanou technologií německé společnosti Classen, tvoří základ této kolekce.
Díky třídě zátěže 34 je vhodná pro obytné i komerční prostory. Podlaha je 100% voděodolná, rozměrově stabilní a s tepelným odporem 0,015 m²K/W ideální i pro podlahové vytápění.
Instalace pomocí click systému je rychlá a jednoduchá, bez nutnosti lepení. Lamely o rozměrech 1290 × 203 mm a tloušťce 4 mm s 4V drážkou dokonale spojují vzhled přírodního dřeva se spolehlivostí moderního kompozitu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 4 mm |
| Třída zátěže: | 23/34 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 2,618 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | ARTEO CERAMIN |
| Povrch: | Strukturovaná |
| Rozměr lamely: | 1290x203 mm |
| Tepelný odpor: | 0,015 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné |
Ekologická podlaha Ceramin NEO 2 0 - návod k pokládce
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)