Classen Pro Nature 64636 Dub KYSUCA
Kód: PM330673



Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce Pro Nature patří do ekologického portfolia německého výrobce Classen. Jedná se o první minerální kompozitní podlahu typu SPC bez obsahu PVC.
Extrémně pevná a stabilní deska CERAMIN®, vyrobená patentovanou technologií společnosti Classen, tvoří základ této kolekce. XL široké lamely a zátěžová třída 34 umožňují instalaci nejen do všech obytných prostor, ale také do komerčních nebytových prostor s vysokou intenzitou používání.
Podlaha je 100 % voděodolná, rozměrově stabilní a vhodná i pro instalaci na podlahové vytápění. Click systém umožňuje rychlou a jednoduchou pokládku bez nutnosti lepení. Rozměr lamely je 1290 × 246 mm, tloušťka 4 mm.
Nové digitálně tištěné dekory jsou jedinečné svým vzhledem i strukturou povrchu – stejné nenajdete u žádného jiného výrobce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 4 mm |
| Třída zátěže: | 23/34 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 3,173 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | PRO NATURE |
| Povrch: | Strukturovaná |
| Rozměr lamely: | 1290x246 mm |
| Tepelný odpor: | 0,02 m2K/W |
| Materiál: | Polypropylénové |
| Vytápění: | Vhodné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)