EGGER AquaDura+ Large Dub Savona šedý SOL206
Kód: 4880206



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Egger AquaDura+ Large je moderní, robustní, kvalitní a odolná podlaha, která se svými vlastnostmi řadí mezi vysoce odolné podlahy vůči poškození a poškrábání.
Z 90 % je podlaha vyrobena z obnovitelných surovin, dřevo použité při výrobě pochází z udržitelného lesního hospodářství a přírodní korková podložka je vyrobena z recyklovaného korku.
Oproti vinylové podlaze neobsahuje žádné škodlivé látky, PVC ani změkčovadla, díky čemuž je ekologicky i zdravotně 100% nezávadná.
Podlaha Egger AquaDura+ Large vyniká svou autenticitou dřeva nebo kamene a její vzhled zaujme každého zákazníka. Díky integrované korkové podložce zajišťuje nízkou hlučnost v místnostech, dokonale tlumí kročejový hluk a má dobré tepelné vlastnosti i velmi dobrou tepelnou vodivost pro podlahové vytápění.
Kompozitní podlaha Egger AquaDura+ Large má díky svým vlastnostem stálou rozměrovou stabilitu a je vhodná i do komerčních a více zatěžovaných prostor, protože se řadí do kategorie zátěžové třídy 32/AC4.
Podlahu lze pokládat i do prostor se zvýšenou vlhkostí a rizikem rozlití vody, výrobce deklaruje a garantuje voděodolnost až po dobu 72 hodin – podlaha prošla testem NALFA. Díky inovativnímu zámkovému systému Aqua+ CLIC it! je montáž velmi jednoduchá a zvládne ji i začátečník.
Záruka na podlahu je 25 let pro domácnosti a 5 let pro komerční prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 18.98 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 7,5 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Formát: | 1292 x 246 mm |
| Struktura povrchu: | Omnipore |
| Povrch: | Termoplastický polypropylen |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | AquaDura |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 25 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Instalace podlahy Egger AquaDura
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)