EGGER AquaDura Classic Dub Panora šedý SOL204
Kód: 4860204



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Egger AquaDura Classic je moderní, robustní, kvalitní a odolná podlaha, která se svými vlastnostmi řadí mezi vysoce odolné podlahy vůči poškození a poškrábání.
Z 90 % je podlaha vyrobena z obnovitelných surovin, dřevo použité při výrobě pochází z udržitelného lesního hospodářství a přírodní korková podložka je vyrobena z recyklovaného korku.
Oproti vinylové podlaze neobsahuje žádné škodlivé látky, PVC ani změkčovadla, a proto je ekologicky i zdravotně 100% nezávadná.
Podlaha Egger AquaDura Classic vyniká svou autenticitou dřeva nebo kamene a její vzhled zaujme každého zákazníka. Díky integrované korkové podložce zajišťuje nízkou hlučnost v místnostech, účinně tlumí kročejový hluk a má velmi dobré tepelné vlastnosti i výbornou tepelnou vodivost pro jakýkoliv typ podlahového vytápění.
Kompozitní podlaha Egger AquaDura Classic má díky svým vlastnostem stálou rozměrovou stabilitu a je vhodná i do komerčních a více zatěžovaných prostor, protože se řadí do kategorie zátěžové třídy 32/AC4.
Podlahu lze pokládat i do prostor se zvýšenou vlhkostí a rizikem rozlití vody, výrobce deklaruje a garantuje voděodolnost až po dobu 24 hodin – podlaha prošla testem NALFA. Voděodolná podlaha Egger AquaDura Classic je díky inovativnímu zámkovému systému Aqua CLIC it! velmi snadná na montáž a zvládne ji i začátečník.
Záruka na podlahu je 20 let pro domácnosti a 5 let pro komerční prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 13.6 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 7,5 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Formát: | 1292 x 193 mm |
| Struktura povrchu: | Omnipore |
| Povrch: | Overlay - Ochranná transparentní vrstva |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | AquaDura |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 20 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Instalace podlahy Egger AquaDura
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)