Gerflor Rigid 40 Lock Acoustic Salento Beige 1286
Kód: 14308
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Rigidní vinylové dílce jsou dílce s tuhým a pevným jádrem, tzv. kompozitní podlahy. Ty se vyznačují především tvarovou stabilitou, voděodolností a vysokou odolností vůči opotřebení. Tato nová kolekce vychází z designu LVT kolekce Creation, což přináší konečnému uživateli výhodu kombinace různých způsobů pokládky v jednom dekorovém provedení. Samozřejmostí jsou různé struktury povrchů spolu s přiznanou spárou po obvodu dílců.
RIGID 40 LOCK má celkovou tloušťku 5,7 mm (4,5 mm podlaha + 1,2 mm podložka), nášlapná vrstva 0,40 mm předurčuje výrobek zejména do bytových prostor a komerčních méně zatěžovaných prostor. Povrch dílců tvoří ProtecShield ochranná vrstva, která minimalizuje poškození a škrábance a je snadná na údržbu.
Díky zámkovému spoji Lock je pokládka velmi jednoduchá a spoj je dokonale pevný. Užitková třída podlah je 23/32. Většina dekorů je k dispozici skladem v ČR. Poskytovaná záruka na produkt je 12 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 12 let |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,40 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5,7 mm |
| Třída oděru: | AC4 |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Voděodolnost podlahy: | 100% voděodolná podlaha, vhodná i do vlhkých prostor |
| Balení: | 2,00 m2 |
| Tepelný odpor: | 0,25 W/(m.K) |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Formát: | 229 x 1250 mm |
| Kolekce: | Creation 40 Rigid Acoustic |
| Povrch: | ProtecShield |
| Vytápění: | Vhodné |
Pokládka Gerflor Rigid 40
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)