Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic Sunny Light 0996
Kód: 4350996



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlaha Gerflor Virtuo je velmi populární a oblíbená podlaha mezi kompozitními dílci s minerálním jádrem.
Kompozitní podlaha Virtuo se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což umožňuje její použití i v náročných prostorech s přímým slunečním zářením a zaručuje 100% voděodolnost a antistatičnost.
Dílce se do sebe spojují praktickým inovativním zámkovým systémem. Z hlediska své struktury a složení je podlaha Gerflor Virtuo rozdělena do dvou kolekcí. První kolekce Gerflor Virtuo 30 je vhodná zejména do bytových prostor a druhou kolekci Gerflor Virtuo 55 je optimální volit do více zatěžovaných prostor.
Snadnou údržbu, barevnou stálost a ochranu povrchu zajišťuje PUR+MATT ochranná vrstva.
Podlahy Virtuo dokonale imitují přírodní materiály, jsou zdravotně nezávadné, neobsahují žádná rozpouštědla, těžké kovy ani škodlivé látky. Materiály jsou vyráběny v souladu s evropskými normami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.2 kg |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,3 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5,4 mm |
| Třída zátěže: | 23/31 |
| Formát: | 1250 x 229 mm |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 3 mm na 2 m |
| Kolekce: | Virtuo 30 Rigid |
| Ks v balení: | 7 |
| Antibakteriální úprava: | NE |
Instalace podlahy Gerflor Virtuo
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)