Gerflor Virtuo 55 Daintree Honey 1455
Kód: 4321455



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlaha Gerflor Virtuo je velmi populární a oblíbená podlaha mezi vinylovými dílci.
Z hlediska své struktury a složení je podlaha Gerflor Virtuo rozdělena do dvou kolekcí. První kolekce Gerflor Virtuo 30 je vhodná zejména do bytových prostor a druhou kolekci Gerflor Virtuo 55 je optimální volit do více zatěžovaných prostor.
Snadnou údržbu, barevnou stálost a ochranu povrchu zajišťuje PUR+MATT ochranná vrstva.
Podlahy Virtuo dokonale imitují přírodní materiály, jsou zdravotně nezávadné, neobsahují žádná rozpouštědla, těžké kovy ani škodlivé látky.
Materiály jsou vyráběny v souladu s evropskými normami.
Pod podlahové dílce je možné použít místo lepidla originální samolepicí podložku od výrobce Gerflor - Gerflor Smart Fix 2mm PUM.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 2,5 mm |
| Třída zátěže: | 33/42 |
| Formát: | 1500 x 230 mm |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Kolekce: | Virtuo 55 |
| Ks v balení: | 9 |
| Antibakteriální úprava: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)