Gerflor Virtuo 55 HB Blomma Beige 1460
Kód: 4331460



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlaha Gerflor Virtuo 55 HB přináší do domácností vinylové podlahy ve tvaru rybí kosti, tzv Herringbone. Design rybí kosti působí luxusnějším a jemnějším dojmem a vnáší do každé místnosti charakter. V kolekci je k dispozici 5 barev dřeva od světlých, které vnášejí do místnosti prosvětlení a vytvářejí zvětšující dojem. Tmavší hnědá je zase nadčasová klasika, která dokonale imituje dubové dřevo.
Díky nášlapné vrstvě až 0,55 mm má lepená deska Gerflor Virtuo 55 HB značnou životnost a je ideální pro dlouhodobou investici. Kolekce je klasifikována jako A+ z hlediska kvality vzduchu v interiéru. Instalace kolekce Virtuo 55 HB je navíc jednodušší než instalace Herringbone parket, zabere tím pádem méně času.
Francouzský Gerflor je specialista a světový lídr v oblasti řešení odolných podlah, certifikát ISO 14001 a dodržuje nejvyšší standardy, pokud jde o životní prostředí.
Inovativní technologie rigidních vinylových dílců značky Gerflor umožňuje vytvářet komerční sportovní prostory, jakož i designové domácí prostory pro každého bez rozdílů. Výhodou Gerflor Virtuo Herringbone je různorodost dekorů a dostupných provedení - dostupné jsou jak v lepeném vinylu, tak v klikovém kompozitním systému.
Vinylové podlahy jsou moderní a oblíbený typ podlahy který se instaluje lepením a patří mezi vysoce odolné podlahy určené i pro komerční použití. Jejich výhodou je, že se mohou instalovat bez dilatací a přechodových lišt.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 12 let |
| Hmotnost: | 15.7 kg |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 2,5 mm |
| Třída zátěže: | 33/42 |
| Formát: | 762 x 152 mm |
| Struktura povrchu: | Natural |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Kolekce: | Virtuo 55 |
| Ks v balení: | 33 |
| Antibakteriální úprava: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)