Gerflor Virtuo 55 Rigid Acoustic Sunny Snow 1477
Kód: 4361477



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Virtuo 55 se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což umožňuje její použití i do náročných prostor s přímým slunečním zářením a zaručuje 100% voděodolnost a antistatičnost.
Kompozitní rigidní podlahy Gerflor Virtuo 55 mají v sobě integrovanou akustickou podložku, díky které je kročejový útlum s koeficientem pouze 21 dB.
Podlaha Gerflor Virtuo je velmi populární a oblíbená podlaha mezi kompozitními dílci. Designovým prvkem dílců jsou jemně zkosené hrany tvořící V-drážku.
Snadnou údržbu, barevnou stálost a ochranu povrchu zajišťuje PUR+MATT ochranná vrstva.
Tím, že se při výrobě podlah Gerflor Virtuo používají prvotřídní a kvalitní suroviny, je kolekce Virtuo 55 až o 30 % lehčí než jiné rigidní podlahy s těmito vlastnostmi.
Podlahy Virtuo dokonale imitují přírodní materiály, jsou zdravotně nezávadné, neobsahují žádná rozpouštědla, těžké kovy ani škodlivé látky. Materiály jsou vyráběny v souladu s evropskými normami.
Dílce se do sebe spojují praktickým inovativním zámkovým systémem Lock by Gerflor, proto je montáž velmi jednoduchá a zvládne ji i začátečník.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5,7 mm |
| Třída zátěže: | 33/42 |
| Formát: | 1250 x 229 mm |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 3 mm na 2 m |
| Kolekce: | Virtuo 55 Rigid |
| Ks v balení: | 7 |
| Záruka: | 15 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
Instalace podlahy Gerflor Virtuo
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)