Parador Classic 3060 Living Plus Dub Soave bílý 1748894
Kód: P1748894
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná podlaha Parador Basic je masivní dřevěná 3-vrstvá podlaha, jejíž nosič je složen masivního dřeva Smrk/Jedle.
Lamely mají přiznanou 4-strannou V-mini drážku.
Podlaha je vhodná pro elektrické a teplovodní topení.
Poskytovaná záruka na produkt pro domácnosti je 25 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 3,6 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Struktura povrchu: | Living Plus |
| Povrch: | Lak bílý matný |
| Kolekce: | Classic 3060 |
| Ks v balení: | 9 |
| Záruka: | 25 let |
Pokládka dřevěné podlahy
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)