Parador Modular ONE Beton světle šedý 1743540
Kód: P1743540



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlahy Parador Modular One mají nosnou korkovou podložku, díky které nemusíte mít zcela rovný podklad, protože dokáže vyrovnat drobné nerovnosti a je vhodná pro jakékoliv podlahové vytápění.
Parador Modular One se svým složením řadí mezi kompozitní podlahy s dřevovláknitou nosnou deskou, takže jsou velmi příjemné na dotek i chůzi a vytvářejí pocit i autentický vzhled skutečného dřeva.
Díky integrované korkové podložce zespodu podlahové dílce velmi dobře tlumí kročejový hluk a zároveň šetří náklady, protože pod podlahu stačí použít pouze parozábranu.
Dodavatel a výrobce značky Parador garantuje svými certifikáty nejvyšší kvalitu podlahových dílců a zaručuje jejich zdravotní nezávadnost, šetrnost k ovzduší i životnímu prostředí. Podlaha je odolná vůči plísním a má antibakteriální povrch.
Pokládka podlahy Parador Modular One je velmi jednoduchá díky inovativnímu klikovému systému Safe Lock, takže ji zvládne i začátečník.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | doživotní |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dlažba/Kámen |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Formát: | 853 x 400 mm |
| Struktura povrchu: | Struktura kamene |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 3 mm na 1 m |
| Kolekce: | Modular ONE |
| Záruka: | Lifetime (doživotní) |
Instalace podlahy Parador Modular ONE
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)