Parador Modular ONE Chateau plank Dub Urban bílý bělený 1730806
Kód: P1730806



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlahy Parador Modular ONE Chateau jsou jedinečné svým vzhledem a provedením, jelikož délka lamel této kolekce je až 220 centimetrů.
Svým složením jsou podlahy Parador Modular ONE Chateau k nerozeznání od dřevěných podlah, pocitově jsou stejně teplé a příjemné na dotek. Při výrobě podlah jsou použity pouze certifikované suroviny, které jsou zdravotně nezávadné a bezpečné pro všechny domácnosti.
Speciální nosná deska podlah Parador Modular ONE se zvýšenou ochranou proti nabobtnání zajišťuje jejich odolnost vůči vodě, a proto jsou vhodné i pro montáž do vlhkých místností, jako jsou kuchyně a koupelny.
Pomocí klikového systému Safe-Lock® PRO a díky nízké montážní výšce pouhých 8 mm lze Parador Modular ONE Chateau položit velmi snadno a přesně, výhodou je také integrovaná korková podložka, která zvládne i drobné nerovnosti podkladu.
Vysoká kvalita podlahy Parador Modular ONE Chateau umožňuje její pokládku i na teplovodní nebo elektrické podlahové vytápění, s třídou zátěže 23/33 a doživotní zárukou pro domácnosti máte jistotu, že tyto podlahy jsou zárukou nejvyšší kvality.
Při pokládce již není potřeba žádná další podložka, což šetří náklady. Stačí vám pouze parozábrana, která je cenově dostupná pro každého.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | doživotní |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Formát: | 2200 x 235 mm |
| Struktura povrchu: | Struktura dřeva |
| Kolekce: | Modular ONE |
| Záruka: | Lifetime (doživotní) |
Pokládka vinylové podlahy Parador
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)