Parador Modular ONE Hydron Dub pure světlý 1746934
Kód: P1746934



Související produkty
Detailní popis produktu
Parador Modular One Hydron mají speciální nosnou polymerovou desku, díky čemuž je podlaha 100% voděodolná a lze ji použít i v prostorech a místnostech se zvýšenou vlhkostí nebo rizikem rozlití vody.
Podlahy Parador Modular One Hydron se svým jedinečným složením vinylové směsi a minerálů řadí mezi nejkvalitnější a nejodolnější podlahy na trhu, mají vysokou třídu oděru a zátěže, takže se nemusíte bát jakéhokoli poškození a škrábanců.
Podlahové dílce mají zespodu zabudovanou voděodolnou protihlukovou podložku, která velmi dobře tlumí kročejový hluk a šetří peníze, protože pod podlahu stačí dát už jen parozábranu.
Dodavatel a výrobce značky Parador garantuje svými certifikáty nejvyšší kvalitu podlahových dílců a zaručuje plnou nezávadnost vůči zdraví, ovzduší a životnímu prostředí, jsou odolné vůči plísním a mají antibakteriální povrch.
Pokládka podlahy Parador Modular One Hydron je velmi jednoduchá díky inovativnímu klikovému systému Comfort-Click spojování dílců a zvládne ji i začátečník.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | doživotní |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5,5 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Formát: | 1290 x 196 mm |
| Struktura povrchu: | Struktura dřeva |
| Kolekce: | Modular ONE Hydron |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | Lifetime (doživotní) |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Instalace podlahy Parador Modular ONE
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)