Parador Trendtime 10 Dub Terra Chevron M4V 1748486
Kód: P1748486
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná podlaha Parador Trendtime 10 Chevron je masivní dřevěná 3-vrstvá podlaha, jejíž nosič je složen masivního dřeva Smrk/Jedle.
Podlahy mají lakovaný matný povrch a jsou vhodné pro celoplošné lepení.
Tepelný odpor podlah Trendtime 10 Chevron je pouhých 0,11 m2 K/W.
Lamely mají přiznanou 4-strannou V-mini drážku.
Podlaha je vhodná pro elektrické a teplovodní topení.
Poskytovaná záruka na produkt pro domácnosti je 25 let.
V jednom balení je 8 levých a 8 pravých lamel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 15 mm |
| Formát: | 610 x 90 mm |
| Povrch: | Lak matný |
| Kolekce: | Trendtime 10 |
| Ks v balení: | 16 |
| Záruka: | 25 let |
| Antistatická úprava: | NE |
| Antibakteriální úprava: | NE |
Pokládka dřevěné podlahy Parador Chevron
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)