SolidStep FUSION Dub Unite ST203
Kód: 43318203



Související produkty
Detailní popis produktu
Vinylové podlahy SolidStep Fusion jsou velmi kvalitní a populární podlahy určené pro celoplošné lepení, lamely mají po hranách jemně zkosenou přiznanou V drážku, která dodává podlaze eleganci a moderní design.
Vinylové podlahy SolidStep Fusion jsou 100% voděodolné a je možné je použít i v prostorách a místnostech, kde je zvýšená vlhkost případně hrozí riziko rozlití vody.
Dodavatel a výrobce značky SolidStep Fusion garantuje svými certifikáty nejvyšší kvalitu podlahových dílců a zaručuje plnou nezávadnost vůči zdraví, ovzduší a životnímu prostředí, jsou odolné vůči plísním a mají antibakteriální povrch.
Vinylové podlahy SolidStep Fusion mají velmi dobré tepelné parametry a vlastnosti, jsou vhodné pro teplovodní i elektrické podlahové vytápění a jsou velmi odolné vůči silnému slunečnímu záření.
Záruka pro domácnosti je 10 let, pro komerční prostory je také 10 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 2 mm |
| Třída zátěže: | 33/42 |
| Formát: | 1200 x 180 mm |
| Struktura povrchu: | Jemné dřevo |
| Kolekce: | Fusion |
| Ks v balení: | 20 |
| Záruka: | 10 let |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)