Vinyl Basic 30 Dub Regent béžový 1748799
Kód: P1748799



Související produkty
Detailní popis produktu
Parador Basic 30 nabízí ve své kolekci dekory dřeva s matnou strukturou, které jsou velmi příjemné na dotek.
Kolekce Basic 30 je robustní, antibakteriální a snadno se udržuje. Podlahy jsou vhodné pro pokládku na podlahové vytápění a díky nosné desce HDF se zvýšenou ochranou proti bobtnání je designová podlaha Parador Basic 30 rozměrově stabilní.
Podlahové dílce mají zespodu integrovanou korkovou protihlukovou podložku, která velmi dobře tlumí kročejový hluk a šetří náklady, protože pod podlahu stačí použít pouze parozábranu.
Dodavatel a výrobce značky Parador garantuje svými certifikáty nejvyšší kvalitu podlahových dílců a zaručuje jejich zdravotní nezávadnost vůči zdraví, ovzduší i životnímu prostředí, jsou odolné vůči plísním a mají antibakteriální povrch.
Pokládka podlahy Parador Basic 30 je velmi jednoduchá díky inovativnímu klikovému systému Safe-Lock PRO spojování dílců a zvládne ji i začátečník.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,3 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | Bez drážky |
| Tloušťka podlahy: | 9,4 mm |
| Třída zátěže: | 23/31 |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Struktura povrchu: | Kartáčovaná struktura |
| Kolekce: | Basic 30 |
| Ks v balení: | 7 |
| Záruka: | 15 let |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Pokládka podlahy Parador Vinyl na HDF
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)