Vinyl Parador Classic 2025 Dub Royal světle bělený 1748870
Kód: P1748870



Související produkty
Detailní popis produktu
Vinylové lepené podlahy Parador Classic 2025 jsou velmi kvalitní a populární podlahy určené pro celoplošné lepení, vhodné do prostor s vyšším stupněm zatížení a do komerčních prostor.
Vinylové podlahy Parador Classic 2025 jsou 100% voděodolné a je možné je použít i v prostorách a místnostech, kde je zvýšená vlhkost nebo hrozí riziko rozlití vody.
Dodavatel a výrobce značky Parador garantuje svými certifikáty nejvyšší kvalitu podlahových dílců a zaručuje plnou nezávadnost vůči zdraví, ovzduší a životnímu prostředí, jsou odolné vůči plísním a mají antibakteriální povrch.
Vinylové podlahy Parador Classic 2025 mají velmi dobré tepelné parametry a vlastnosti, jsou vhodné pro teplovodní i elektrické podlahové vytápění a jsou velmi odolné vůči silnému slunečnímu záření.
Pro domácnosti výrobce poskytuje doživotní záruku, pro komerční prostory je záruka 10 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | doživotní |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 2,5 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Formát: | 1219 x 229 mm |
| Struktura povrchu: | Kartáčovaná struktura |
| Kolekce: | Classic 2025 |
| Ks v balení: | 12 |
| Záruka: | Lifetime (doživotní) |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)