Vinyl Parador Trendtime 3 Herringbone Dub Oxford přírodní 1748864
Kód: P1748864



Související produkty
Detailní popis produktu
Výrobce podlah Parador přináší na trh zcela novou luxusní kolekci lepených podlah ve tvaru rybí kosti, Herringbone Trendtime 3. Design rybí kosti působí luxusnějším a jemnějším dojmem a vnáší do každé místnosti nadčasový charakter a komfort. V kolekci je k dispozici 5 barev dřeva od světlých až po tmavší odstíny dřeva.
Díky nášlapné vrstvě až 0,55 mm má lepená deska Parador Trendtime 3 Herringbone značnou životnost a je ideální pro dlouhodobou investici. Kolekce je klasifikována jako A+ z hlediska kvality vzduchu v interiéru. Instalace kolekce Parador Trendtime 3 Herringbone je navíc jednodušší než instalace Herringbone parket, a zabere tak méně času.
Německý výrobce podlah Parador Trendtime 3 Herringbone je specialista a světový lídr v oblasti řešení odolných podlah, dodržuje nejvyšší standardy, pokud jde o životní prostředí a odolnost podlah.
Inovativní technologie vinylových dílců značky Parador umožňuje vytvářet komerční sportovní prostory, stejně jako designové domácí prostory pro každého bez rozdílu. Vinylové podlahy jsou moderní a oblíbený typ podlahy, který se instaluje lepením a patří mezi vysoce odolné podlahy určené i pro komerční použití. Jejich výhodou je, že se mohou instalovat bez dilatací a přechodových lišt.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | doživotní |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 2,5 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Formát: | 770 x 154 mm |
| Struktura povrchu: | Jemně matná struktura |
| Kolekce: | Trendtime 3 |
| Ks v balení: | 20 |
| Záruka: | Lifetime (doživotní) |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)