VP Parador Basic 11-5 Natur dub matt lacquer 3-strip shipsdeck 1595131 2200x185x11,5 mm
Kód: P1595131
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 2,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | Bez drážky |
| Tloušťka: | 11,5 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Struktura povrchu: | Hladká struktura |
| Povrch: | Lak matný |
| Kolekce: | Basic 11-5 |
| Záruka: | 15 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)